HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA BİLGİLER

Firmamız geniş hizmet anlayışıyla yapmış olduğu çalışmalar sayesinde dekorasyon alanında en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel kadromuz ile A’dan Z’ye dekorasyon işlemlerini yapılmasını sağlamaktayız.
Çorluda vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel şekilde dekorasyon hizmeti almanız için çalışmaktayız. Geniş hizmet seçeneğini sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Dekorasyonda değişiklik yaptırmak istediğinizde yaşam alanlarınıza daha kaliteli şekilde yaşayabileceğiniz hale getirmek için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Çorluda vermiş olduğumuz hizmetlerde geçen gün çalışmalarımızı geliştirerek en iyi sonuçları evde etmenizi sağlamaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınarak kaliteli hizmet sunulmaktadır. Her zaman tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz;

 • Montalama hizmetleri,
 • Isı yalıtım hizmetleri,
 • Boya badana hizmetleri,
 • Alçıpan hizmetleri,
 • Çatı izolasyon hizmetleri,
 • Kartonpiyer hizmetleri,
 • Asma tavan hizmetleri,
 • Alçı sıva hizmetleri
 • KALİTE STANDARTLARIMIZ

  Profesyonel kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğu her durumda kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız. Arda Can Dekorasyon olarak yaratıcı fikirler ile kullanım alanlarınızın daha kullanışlı hale getirmekteyiz. Yapmış olduğumuz her çalışmada uzun süreli kullanım imkanı elde edilecek şekilde kaliteli hizmet sunulmaktadır.
  Hizmet alanımızda belirlemiş olduğumuz farklı hizmet seçenekleri için son sistem teknolojiden faydalanarak kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Yapılacak çalışmalarda kaliteli malzemeyle daha dayanıklı olacak şekilde hizmet verilmektedir. Farklı tarzlarda hazırlanacak olan dekorasyon çalışmaları için yeterli deneyime ve bilgiye sahip kadromuz ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

  KESİNTİSİZ KALİTELİ HİZMET

  Hizmete başladığımız ilk günden itibaren kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede Çorlu da ihtiyaç duyduğunuz her durumda geniş hizmet alanımız ile taleplerinizi karşılamaktayız. Yapılan her çalışmada firmamız kaliteli malzemeler ile kaliteli çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır.
  Yapılacak olan her çalışmada uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli sonuçlar sunulmaktadır. Bu sayede dekorasyon çalışmalarımız ihtiyaç duyduğunuz her alanda gerekli çalışmaların kısa sürede tamamlanması için yeterli sayıdaki ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.